Pieteikt vizīti

Grūtniecības uzraudzība uzticamās rokās

05. aprīlis, 2024.

Grūtniecības uzraudzība uzticamās rokās

Atrodi savu uzticamības ārstu skaistajā, bet atbildīgajā bērniņa gaidīšanas laikā! "Juglas klīnika" ginekoloģes var būt lieliskas tava gaidīšanas laika pavadones un padomdevējas - par tavu un gaidāmā bērniņa veselību,  par dzemdību norisi un pēcdzemdību periodu, kā arī daudziem citiem jautājumiem. 

Kad un pie kura ārsta jādodas, uzzinot par grūtniecību?


Ja esi vesela, pie ārsta ginekologa vēlams doties ap 8.–10. grūtniecības nedēļu, bet ne vēlāk kā līdz 12. grūtniecības nedēļai, lai varētu veikt visas nepieciešamās analīzes un izmeklējumus. Ja Tev ir kāda hroniska slimība vai sūdzības par pašsajūtu, pie ārsta jādodas uzreiz, tiklīdz konstatēta grūtniecība. Ja kāda iemesla dēļ neesi apmeklējusi ārstu līdz 12. grūtniecības nedēļai, neuztraucies – dodies pie ārsta un Tu saņemsi visu nepieciešamo veselības aprūpi.
 

Kāpēc ir svarīgi laikus doties pie ārsta grūtniecības laikā?

  •  Tev tiks sniegta medicīniskā aprūpe grūtniecības laikā;
  •  Tev būs iespēja savlaicīgi novērst iespējamus savas un bērna veselības apdraudējumus;
  •  Tev veiks dažādas analīzes, tostarp ģenētiskās un analīzes infekcijas slimību noteikšanai, piemēram, HIV, B hepatīta, sifilisa;
  •  Tu varēsi uzdot visus sev interesējošus jautājumus par grūtniecību, bērna attīstību un dzemdībām;
  •  Tev tiks sniegts psihoemocionālais atbalsts u.c.


Cik reizes būs jāapmeklē ārsts grūtniecības laikā?


Apmeklējums grūtniecības laikā paredzēts vismaz sešas reizes, taču Tev var tikt izstrādāts individuāls grūtniecības aprūpes plāns, un bieži var būt situācijas, kad vajadzīgi papildu izmeklējumi vai ārsta apmeklējums.

! Ir pieejami gan Nacionālā veselības dienesta (NVD) jeb valsts apmaksāti, gan maksas grūtniecības uzraudzības pakalpojumi! 

 

"Juglas klīnika" ginekoloģes:

 - Dr. Vineta Volkoviča

 - Dr. Evita Biseniece

 

Uzziniet vairāk un piesakieties konsultācijai!
Tālr.: 67136282, 29330086
E-pasts: jugla@vc4.lv