Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Flebologs

Flebologs ir ārsts, kurš diagnosticē asinsvadu slimības, izstrādā ārstēšanas plānu venozas, limfātiskas nepietiekamības un trofisko čūlu gadījumā, kā arī novērš estētiski traucējošas asinsvadu patoloģijas.

Fleboloģija jeb vēnu ārstēšana ar katru gadu kļūst aktuālāka, jo dažādu - gan iedzimtu, gan dzīves stila un darba režīma ietekmētu faktoru dēļ mūsdienās ļoti daudziem rodas kāju asinsvadu veselības problēmas, vēnu varikoze.

“Juglas klīnika” ir “Veselības centrs 4” filiāles “Baltijas Vēnu klīnika”  - lielākās, pieredzes bagātākās medicīnas iestādes Baltijā, kas vienkopus nodrošina izvērstu vēnu diagnostiku un ārstēšanu, sastāvdaļa. Tādēļ nodrošinām pieredzējušu speciālistu konsultācijas, diagnostiku ar vismūsdienīgākajām medicīnas tehnoloģijām, kā arī vispiemērotāko ārstēšanu un operāciju metodes.  

Flebologs jāapmeklē, ja: 
 

 • parādās smaguma sajūta kājās;
 • pietūkums potīšu un apakšstilbu rajonā;
 • nogurums, tirpšana un sāpes kājās (piemēram, vakaros);
 • rodas izmaiņas ādas pigmentācijā;
 • krampji apakšstilbos (naktīs);
 • dedzināšanas sajūta, nieze, ekzēma;
 • atklājas kapilāru zīmējumi (kā zirnekļu tīkls);
 • veidojas paplašinātas vēnas, vēnu mezgli un reljefs (vēnu varikoze);
 • rodas ilgstoši nedzīstošas čūlas posmā starp pēdu un ceļa locītavu.


Šīs pazīmes liecina par daudz nopietnāku problēmu nekā tikai ārējais izskats vai pārejošs diskomforts. 


Flebologs konsultācijas laikā:
 

 • veiks apskati, uzdos jautājumus par darba specifiku, dzīvesveidu, fiziskajām aktivitātēm, kaitīgajiem ieradumiem un iedzimtību, kas var veicināt vēnu slimības;
 • novērtēs varikozo vēnu lielumu un lokalizāciju (vēnu varikoze), tūsku potītes apvidū, ādas izskatu;
 • novērtēs ādas trofiku, tūskainību, trofisko čūlu izskatu, ja tādas ir, lokalizāciju;
 • izpalpēs (iztaustīs) pulsu uz pēdu, paceles un cirkšņa apvidus artērijām;
 • veiks duplekssonogrāfijas izmeklējumu asinsvadiem.


Duplekssonogrāfija ir kāju vēnu diagnostikas “zelta standarts”, kad flebologs ar ultraskaņas palīdzību novērtē virspusējo un dziļo vēnu stāvoklis. Izvērtējot izmeklējumu rezultātus, flebologs nosaka turpmāko ārstēšanu. 

Mūsdienās vēnu ārstēšana (arī ķirurģiskā) ir ātra, mazsāpīga un pielāgojama katra pacienta dzīves ritmam un finansiālajām iespējām. Ārstēšanas metodi nosaka medicīniskās un kosmētiskās indikācijas.


Flebologs ieteiks vispiemērotāko ārstēšanu dažādu problēmu gadījumos: 
 

 • Diskomforta novēršanai – visbiežāk medikamentozo un kompresijas terapiju; 
 • Kosmētisko defektu novēršanai -  visbiežāk putu skleroterapiju nelielu vēnu slēgšanai (vēnā tiek ievadīts medikaments, tā tiek slēgta un pakāpeniski izzūd), sīko asinsvadu diatermokoagulāciju.
 • Ķirurģiskai ārstēšanai - visbiežāk dažādas lāzeroperācijas, radiofrekvences ķirurģiju un to kombināciju. 


Kā garantiju par mūsu veiktā darba kvalitāti katram pacientam pēc vēnu ķirurģiskas ārstēšanas izsniedzam Operācijas kvalitātes sertifikātu – tā ir  mūža garantija veiktajai operācijai

Aicinām ņemt vērā, ka valsts apmaksāti flebologa pakalpojumi "Juglas klīnika" nav pieejami. 


Vēnu ārstēšana ''Veselības centrs 4''
 

''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi nodrošina efektīvākos vēnu ārstēšanas pakalpojumus ar jaunākajām tehnoloģijām un labākajiem speciālistiem gan Rīgā, gan reģionos. Ja esi Ventspils, Siguldas, Valmieras, Jēkabpils, Jelgavas vai jebkuras citas pilsētas iedzīvotājs, augstās piedāvājumu kvalitātes dēļ ir vērts izvēlēties vēnu operācijas veikt ''Veselības centrs 4'' filiālēs. Latgales iedzīvotājiem vēnu operāciju veikšanai nav jādodas uz Rīgu, to var īstenot uz vietas Daugavpilī privātklīnikā ''Ģimenes veselība'', kur operācijas veic “Baltijas Vēnu klīnika” speciālisti. 

“Veselības centrs 4” flebologi regulāri dodas izbraukumos uz dažādām Latvijas pilsētām, lai vēnu izmeklējumi un ārstu konsultācijas iedzīvotājiem būtu pieejami pēc iespējas tuvāk mājām. Flebologs konsultē un veic izmeklējumus Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Valmierā un citās pilsētās. "Veselības centrs 4" ārstu izbraukumu grafiks >>

Par vēnu ārstēšanas iespējām “Baltijas Vēnu klīnika” un citās “Veselības centrs 4” filiālēs uzzini šeit >>

 

Speciālisti

Anastasija Vaļuka

Anastasija Vaļuka

Ķirurgs ar specializāciju fleboloģijā un proktoloģijā

Rūdolfs Ligers

Rūdolfs Ligers

Asinsvadu ķirurgs ar specializāciju fleboloģijā

Cenas

Ķirurģijas nodaļas pakalpojumu cenas