Pieteikt vizīti

Par "Juglas klīnika"

 

Augstākās kvalitātes standarti medicīnā ārpus Rīgas centra!
 

"Juglas klīnika" - "Veselības centrs 4" filiāle Brīvības gatvē 410, Rīgā
 

Juglas klīnika - "Veselības centra 4" filiāle Brīvības gatvē 410, Rīhā

"Veselības centrs 4" filiāle “Juglas klīnika” ir mūsdienu standartiem atbilstoša, tehnoloģiski augstvērtīgi aprīkota ambulatorās medicīnas iestāde ar konsultatīvo nodaļu, divām modernām operāciju zālēm un dienas stacionāru. Te pieejamas inovatīvas, pacientiem labvēlīgākās izmeklēšanas metodes un operācijas, kas nodrošina maksimāli nesāpīgu ārstēšanu ar īsāku atveseļošanās periodu.

Īpaši jāuzsver, ka “Juglas klīnika” kā “Baltijas Vēnu klīnikas” sastāvdaļa nodrošina visas mūsdienu vēnu un proktoloģisko slimību ārstēšanas metodes un to kombinācijas, kā arī medicīniskās tehnoloģijas.

„Veselības centrs 4” filiāle „Juglas klīnika” par savu klientu veselību rūpējas jau kopš 2010. gada  decembra.
 

"Juglas klīnika" ir ieguvusi ISO 9001 sertifikātu, kas apliecina, ka visi ''Juglas klīnika'' sniegtie primārie un sekundārie veselības aprūpes pakalpojumi atbilst augstākajai kvalitātei, normatīvajiem aktiem un klientu prasībām. ISO sertifikāta pamatā ir starptautiski atzīti kvalitātes vadības principi, un tā iegūšana ir augstvērtīga darba apliecinājums gan klientiem, gan sadarbības partneriem. Sertifikāta saņemšanai tika veikts neatkarīgs audits. 
 

 "Juglas klīnika" - klīnika ar daudzveidīgiem pakalpojumiem, atzītiem speciālistiem, modernākajām medicīnas tehnoloģijām, operāciju zālēm un dienas stacionāru!
 

Juglas klīnika - Veselības cebtra 4 filiāle Brīvības gatvē 410, Rīgā

“Juglas klīnika” mērķis ir paplašināt kvalitatīvu medicīnas pakalpojumu pieejamību arī ārpus Rīgas centra – Juglas, Berģu, Garkalnes, Ādažu un tuvākās apkārtes iedzīvotājiem, kā arī visiem “Veselības centrs 4” pastāvīgajiem klientiem, kuri strādā vai dzīvo šajā apkārtnē. Klīnikas atrašanās vieta ļauj pacientiem izvairīties no pilsētas centra apgrūtinājumiem, saņemt konsultācijas, izmeklējumus, procedūras, manipulācijas un operācijas bez lieka satraukuma un sarežģītas loģistikas plānošanas.

Filiālē “Juglas klīnika” pieejami Nacionālā veselības dienesta (NVD) un apdrošināšanas kompāniju apmaksāti, kā arī maksas pakalpojumi. Ir plaša sadarbība ar apdrošināšanas kompānijām.

  • Dažādu profilu ārstu konsultācijas
  • Augstvērtīga, precīza diagnostika
  • Inovatīvas, pacientiem labvēlīgas izmeklēšanas metodes
  • Precīza diagnostika ar modernākajām iekārtām
  • Operācijas ar maksimāli nesāpīgu ārstēšanu un īsāku atveseļošanās periodu
  • Labiekārtots procedūru un manipulāciju kabinets
  • Divas modernas operāciju zāles
  • Dienas stacionārs ar paaugstināta komforta palātām
  • Sezonālā vakcinācija un ceļotāju vakcīnas


Juglas klīnika - Veselības centra 4 filiāle Brīvības gatvē 410, Rīgā


Laipni gaidām Jūs “Veselības centrs 4” filiālē “Juglas klīnika” -  ērti sasniedzamā klīnikā ārpus Rīgas centra!