Pieteikt vizīti

Atpakaļ

Dermatologs

Dermatologs ir ārsts, kas specializējas plaša spektra ādas, matu, nagu un gļotādu akūtu un hronisku slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē. Dermatologs veic arī  seksuāli transmisīvo slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. 

Dermatoloģija ir medicīnas nozare, kuras pārziņā ir  ādas, nagu, matu, kā arī venēriskās slimības, to profilakse, diagnostika un ārstēšana. 

Ādas un nagu slimību spektrs ir ļoti plašs, tās var skart cilvēku jebkurā vecumā – sākot no zīdaiņa vecuma līdz seniora vecumam. Vairākas no tām ir hroniskas un grūti ārstējamas, piemēram, psoriāze, atopiskais dermatīts, seborejiskais dermatīts u.c. Tādēļ ir svarīgi darīt visu, lai šo slimību saasinājumi būtu pēc iespējas retāki un noritētu vieglākā formā. Ir ļaundabīgas ādas slimības, piemēram, melanoma, kuras ārstēšanā neatsverama nozīme ir laikus veiktām dzimumzīmju pārbaudēm.

Daudzas ādas veselības problēmas cilvēkiem rada ne tikai fizisku, bet arī psiholoģisku diskomfortu. Vairāku slimību ārstēšana prasa lielu pacietību un pacienta līdzestību, piemēram, nagu sēnīšu slimību ārstēšana, daudzu ādas slimību ārstēšanā liela loma ir arī uzturam un tā maiņai, piemēram, aknes ārstēšanā.
 

Sipmtomi, kuru gadījumā jāapmeklē dermatologs:
 

 • ir daudz ādas veidojumu vai parādās jauni ādas veidojumi;
 • problemātiskas dzimumzīmes;
 • ilgstoši apsārtumu laukumi, piemēram, padusēs, cirkšņos, uz sejas u.c.;
 • jebkura ilgstoša ādas nieze, sausa āda, dermatīti;
 • jaunveidojumi (dermatofibroma, keloīds, keratoacanthomalipoma);
 • zemādas veidojumi jebkurā ķermeņa daļā;
 • jebkuras izmaiņas uz ādas, galvas matainajā daļā, nagu krāsā, formā, biezumā;
 • ieauguši nagi;
 • svīstošas, smakojošas pēdas;
 • kārpas (parastās kārpas, ģenitāliju kārpas, kontagiozais mollusks (Molluscum Contagiosum), pēdas pamatnes kārpas) u.c.;
 • akne (pusaudžu pinnes (Acne Vulgaris), rozācija (Acne Rosacea));
 • bakteriālās infekcijas;
 • blaugznu veidošanās galvas matainajā daļā;
 • matu pārmērīga taukošanās vai izkrišana (alopēcija, vīriešiem raksturīga plikpaurainība u.c.)
 • pigmentācija uz sejas (arī pirms un pēc grūtniecības periodā) - ādas krāsas izmaiņas, hiperpigmentācija;
 • aizdomas par seksuāli transmisīvajām slimībām, gan vīriešiem, gan sievietēm (izdalījumi, nieze, sūrstēšana, sāpīga urinēšana) u.c.


Dermatologs palīdzēs, arī ja vēlaties uzlabot ādas stāvokli, izskatu, mazināt novecošanās pazīmes, iegūt jauneklīgu un starojošu sejas ādu.
 

Dermatoloģijai ir vairākas apakšnozares, un viena no tām ir, piemēram, ādas infekcijas slimības, bet ir arī estētiskā dermatoloģija. Tieši estētisko problēmu (kuperoze, grumbiņas, liekais apmatojums, pigmentācija, pārmērīga svīšana utt.) risināšanā liela nozīme ir gan ārsta profesionalitātei, gan arī klīnikas nodrošinājumam ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, piemēram, lāzeriekārtām.

“Juglas klīnika” tehnoloģiju klāstā ir frakcionētā CO2 lāzera un IPL iekārtas.


Dermatoloģija ''Veselības centrs 4''
 

Dermatologs pieejams ne tikai Rīgā - “Veselības centrs 4” filiāles un grupas uzņēmumi nodrošina efektīvākos dermatoloģiskos ārstēšanas pakalpojumus ar jaunākajām tehnoloģijām un labākajiem speciālistiem gan Rīgā, gan reģionos. Ja esi Siguldas, Valmieras, Jēkabpils, Rēzeknes, Jelgavas vai jebkuras citas pilsētas iedzīvotājs, augstās piedāvājumu kvalitātes dēļ ir vērts izvēlēties dermatologu apmeklēt ''Veselības centrs 4'' filiālēs. Latgales iedzīvotājiem dermatologa apmeklējumam veikšanai nav jādodas uz Rīgu, to var īstenot uz vietas Daugavpilī privātklīnikā ''Ģimenes veselība'', bet Kurzemes iedzīvotājus dermatologs pieņem "Veselības centrs 4" grupas uzņēmumā ''Pārventas poliklīnika'' Ventspilī. 

“Veselības centrs 4” dermatologi regulāri dodas izbraukumos uz dažādām Latvijas pilsētām, lai izmeklējumi un ārstu konsultācijas iedzīvotājiem būtu pieejamas pēc iespējas tuvāk mājām. Dermatologs konsultē un veic izmekējumus Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Gulbenē, Rēzeknē, Madonā, Līvānos, Alūksnē un citās pilsētās. "Veselības centrs 4" ārstu izbraukumu grafiks >>

 

“Veselības centrs 4” filiālēs “Dermatoloģijas klīnika” un “Anti-Aging Institute” ir plašs tehnoloģisko iekārtu klāsts gan ādas stāvokļa diagnostikai, gan ādas veselības, gan estētisko problēmu risināšanai, tādējādi ārsti, cieši sadarbojoties, rod katram pacientam vispiemērotāko risinājumu - pateicoties speciālistu darbam komandā un jaunākajām tehnoloģijām, pie mums ir iespējama īpaši efektīva sejas kopšanas taktikas izstrāde.

 

Speciālisti

Sandra Vizule

Sandra Vizule

Dermatologs, trihologs (matu speciālists)

Kristīne Poiša

Kristīne Poiša

Dermatologs, trihologs (matu speciālists)

Cenas

Dermatoloģijas pakalpojumu cenas

Lāzerepilācijas pakalpojumu cenas