Pieteikt vizīti

Jaunums - kardiologa konsultācijas

16. oktobris, 2023.

Jaunums - kardiologa konsultācijas

Informējam, ka no 18. oktobra "Veselības centrs 4" filiālē "Juglas klīnika" ir pieejams jauns pakalpojums - kardiologs konsultācijas. Tagad kardiologa konsultācijas iespējams saņemt Juglas apkaimes, Pierīgas un tuvāko reģionu iedzīvotājiem, nedodoties uz Rīgas centru.

Sirds un asinsvadu slimības joprojām ir viens no galvenajiem saslimstības un mirstības iemesliem Latvijā un pasaulē. Statistika liecina, ka Latvijā sirds un asinsvadu slimības par nāves iemeslu ir ap 55% - 57% gadījumu ik gadu. Mirstības rādītāji sirds un asinsvadu slimību dēļ Latvijā vecumā līdz 64 gadiem ir 3 reizes augstāki nekā vidēji Eiropas Savienībā. Labāka ziņa ir tā, ka mēs varam mainīt attieksmi pret savu veselību un, laikus veicot izmeklējumus, novērst riskus, ārstēt slimības un uzlabot veselību.

Parūpējieties par sirds veselību - izmantojiet iespēju un pierakstieties pie kardioloģes - dr. Barbaras Vītolas. 

Dr. Barbara Vītola:

  • sniedz kardiologa konsultācijas;
  • diagnosticē un ārstē dažādas kardiovaskulāras slimības – koronāro sirds slimību, stenokardiju, arteriālu hipertensiju, sirds mazspēju, pacientus pēc miokarda infarkta u.c.,
  • konsultē pacientus ar sūdzībām par sāpēm krūtīs, elpas trūkumu un/vai samazinātu fiziskās slodzes toleranci;
  • veic neinvazīvo testu rezultātu (veloergometrijas, miokarda perfūzijas scintigrāfijas, ehokardiogrāfijas un Holtera monitorēšanas) interpretāciju atbilstoši ārstēšanas plānam;
  • specializējas mikrovaskulāras un vazospastiskas stenokardijas diagnostikā un ārstēšanā.


Pieņem pacientus no 18 gadu vecuma.


Sniedz apdrošināšanas kompāniju apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Dr. Barbara Vītola ir arī Eiropas Kardiovaskulārās attēldiagnostikas asociācijas HIT (European Association of Cardiovascular Imaging, Heart Imagers of Tomorrow) vēstnesis Latvijā, Eiropas Preventīvās kardioloģijas asociācijas (European Association of Preventive Cardiology) jauno speciālistu vēstnesis Latvijā,  doktorante Rīgas Stradiņa universitātes doktora studiju programmas ''Veselības aprūpe'' apakšprogrammā ''Medicīna'', docētāja Rīgas Stradiņa universitātes Iekšķīgo slimību katedrā. 
 

Uzziniet vairāk un piesakieties!

Adrese: Brīvības gatve 410, 5. stāvs
Tālr.: 67136282, 29330086
E-pasts: jugla@vc4.lv