Pieteikt vizīti

Juglas klīnika piedāvā medikamentozās blokādes

03. marts, 2022.

Juglas klīnika piedāvā medikamentozās blokādes

 

"Veselības centrs 4" filiālē "Juglas klīnika" tiek veiktas medikamentozās blokādes.  Medikamentozo blokāžu terapija ir būtiska sāpju novēršanā. Blokādes veic pieredzējis neiroķirurgs Rihards Ļuļēns.


Kas ir blokāde? 

Blokāde ir medikamentu – pretsāpju un iekaisumu mazinošu – ievadīšana konkrētā ķermeņa daļā, kur sāpes ir lokalizējušās, neietekmējot citus orgānus. Šāda precīzi veikta manipulācija ir ļoti iedarbīga un sniedz ātru un efektīvu rezultātu sāpju mazināšanā. Medikamentozo blokāžu terapija ir būtiska sāpju novēršanā.

Pētījumu rezultāti liecina, ka sāpes ir viena no lielākajām veselības aprūpes problēmām ne vien mūsu valstī, bet visā Eiropā. Katrs piektais cilvēks cieš no hroniskām sāpēm, bet ar akūtām sāpēm vismaz reizi dzīvē ir saskāries katrs. Starptautiskās Sāpju asociācijas un Eiropas Sāpju federācijas 2004. gada deklarācijā ir ierakstīts – ''Dzīve bez sāpēm ir cilvēka tiesības'', ir pat aicinājums visām valstīm konstitūcijā iekļaut punktu par tiesībām dzīvot bez sāpēm. Sāpju sajūtas normālos apstākļos ir pašregulējošs process, kas, izzūdot nelabvēlīgiem kairinātājiem, pašas izzūd. Bet ir situācijas, kad dabīgie mehānismi paši nespēj kontrolēt procesu, tad jāņem talkā terapija. 


Neiroķirurgs Rihards Ļuļēns veic: 

  • paravertebrālās blokādes, sakroileālo locītavu blokādes un epiduralās blokādes;
  • blokādes kompresijas (nervu saspieduma) neiropātiju rokās un kājās gadījumos (karpālā kanāla sindroma jeb vidusnerva saspieduma gadījumos, elkoņa nerva kompresijas, saspieduma plaukstas pamatnes un elkoņa rajonā, tarsālā kanāla sindroma, peroneus profundus kompresijas neiropātijas gadījumos).

Pirms blokādes manipulācijas saņemšanas pacientam nepieciešama neiroķirurga konsultācija.


Cenas:

  • Konsultācija pirms blokādes saņemšanas - € 53
  • Paravertebrālās blokādes, sakroileālo locītavu blokādes un epidurālās blokādes - € 85.00
  • Blokādes kompresijas (nervu saspieduma) neiropatiju rokās un kājās gadījumos - € 45.00

 

Uzziniet vairāk un piesakieties konsultācijai!
Tālr.: 67136282, 29330086
E-pasts: jugla@vc4.lv